Sıkça Sorulanlar

Anasayfa|Sıkça Sorulanlar

Fetih Vakfı 2021 yılında insani yardım çalışmaları alanında faaliyete başlamıştır.

Dünya genelinde savaş, sel, deprem gibi afetler sebebi ile mağdur olan insanlara insani yardım ulaştırmak.

Yardım yapılacak Ülkede yardım ekibimizin belirlediği bölgede bizzat kontrolleri dahilinde insanlara yardım ulaştırılmaktadır. 

Banka hesap numaralarımıza bağış yapmak istediğiniz bağış şeklini açıklama kısmına belirterek yardım miktarını iletebilirsiniz. Örneğin Yetim, Su Kuyusu, Sadaka gibi bu açıklamaya istinaden yardımınız o alanda kullanılacaktır. 

Havale yada Eft yaptıktan sonra bankanız tarafından size verilen dekont derneğimiz adına bağış yaptığınızı gösteren geçerli bir belgedir. Ekstra bir makbuz kesilmemektedir. Elden nakdi olarak yaptığınız bağışlar için makbuz verilmektedir.

Kullanılmamış yeni elbiseler ve paketli gıda ürünlerini ayni bağış olarak kabul ediyoruz.

Euro ve Usd Hesaplarımıza Swift kodu ile bağış gönderebilirsiniz.

Hesap Numaralarımıza aylık 200 TL. yada yıllık  2400 TL. Yetim açıklaması ile bağış yaparak bir yetimin sponsorluğunu üstlenebilirsiniz. 

Su kuyusu açtırmayı düşünüyorsanız 0 532 644 50 16 nolu whatsapp hattından bize isim bilgisi veriyorsunuz sonrasında kuyu açılımı tamamlandıktan sonra size yine whatsapp üzerinden resimlerini ulaştırıyoruz.

0 532 644 50 16 nolu whatsapp hattından bize isim bilgisi vererek Afrika, Suriye, Bangladeş, Pakistan, Afganistan gibi ülkelerde Adak kurbanlarınızı kestirebilirsiniz. Kesim işlerinden sonra görüntüleri size ulaştırılmaktadır.

Başta Suriye, Afrika ve Bangladeş de aktif olarak insani yardım çalışmaları yürüten vakfımızın faaliyetlerini sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın